37-450 Stalowa Wola, ul. Władysława Grabskiego 38 +48 158421818 +48 158149346
PL HU RU DE EN
TASTA
TASTA
TASTA

Produkcja

Producent trójników stalowych_1Produkcja zorganizowana jest w trzech wydziałach.
1. Wydział produkcji I (zwężki, dennice, kołnierze oraz produkcja spawana).
2. Wydział produkcji II (kolana 2D,3D,5D i łuki gięte indukcyjnie).
3. Wydział kuźni i hydroformingu (trójniki i elementy kute rurociągów).

Wszystkie wydziały produkują w zamkniętym ciągu produkcyjnym. Na wejściu znajduje się rura lub pręt kuty, na wyjściu zaś gotowy wyrób z badaniami (zgodnie z zamówieniem Klienta).
Produkujemy wyroby zgodnie z wytycznymi norm zharmonizowanych z dyrektywami nowego podejścia. W zestawie norm powiązanych z PED 2014/68/EU określona została lista stali zaaprobowanych w myśl obowiązujących przepisów do stosowania w urządzeniach ciśnieniowych. Stale te znajdują się w naszym programie produkcji: P235GH, P245GH, P265GH, P280GH, P355NH, P355NL1, 16Mo3, 13CrMo4-5 oraz inne gatunki zharmonizowane z dyrektywą. Wykonujemy z nich kolana hamburskie, łuki gięte, trójniki, zwężki, kołnierze płaskie, kołnierze szyjkowe, kołnierze luźne, zaślepiające, dennice. W naszym programie dostawy znajdziecie Państwo również kolana, redukcje i trójniki wykonywane wg Norm ASTM B.16.9 zgodnie z wymaganiami materiałowymi norm: ASTM A234 (stale węglowe oraz stopowe do pracy w wysokich temperaturach , A420 (stale niskotemperaturowe), A403 (stale nierdzewne) oraz MSS SP-75 (stale drobnoziarniste do budowy rurociągów ropy i gazu).

Tasta Armatura jest również bardzo dużym hurtownikiem kształtek i złącz rurociągowych. Duży obrót pozwala na uzyskiwanie bardzo atrakcyjnych cen u kooperujących dostawców, co przekłada się na konkurencyjne ceny dla naszych Klientów. Duża dostępność naszych wyrobów, w magazynie centralnym w Stalowej Woli oraz w magazynach w filiach, pozwala w większości przypadków na bardzo szybką realizację zamówień naszych Klientów.

Ponadto mamy w swojej ofercie szeroki asortyment rur stalowych bez szwu, dostarczanych bezpośrednio od największych producentów w Europie. Produkt ten jest dostępny od ręki w naszym głównym magazynie w Stalowej Woli.